Genel

Gelinlik Seçimi

Evlilik hazırlıklarının en çok kafa karıştıran ve kararsız kalmaya sebep olan kısmı gelinlik seçimi elbette. Gelinlik seçmekte zorlanıyorsanız ve tam olarak aradığınız modeli bulamıyorsanız, yeni sezonun gelinlik trendlerine mutlaka göz atmalısınız. Bu sezon gelinliklerde hangi modellerin öne çıktığını, ne gibi detayların dikkat çektiğini bilmek, size gelinlik seçiminde fikir verebilir.

Son birkaç sezondur hakim olan işleme ve üç boyutlu süsleme trendi, tabii ki gelinliklerde de kendini gösteriyor. Geçmiş sezonlarda genellikle etek uçlarında görülen süslemeler, bu sezon yaka ve bel çevresini de kaplamış durumda. Üç boyutlu çiçek, tüy ya da sim iplik gibi detaylar özellikle öne çıkıyor. Romantik bir gelinlik istiyorsanız, bu süslemeli modellerden tercih edebilirsiniz.Oldukça moda olan balık gelinlik modelleri, bu sene düşüşe geçiyor. Onun yerine belden oturtmalı, düz formda gelinlikler ön plana çıkıyor.

Vücut tipinize göre gelinlik seçerken, trendleri de göz ardı etmeyin. Özellikle gelinliğinizi kendiniz diktirmek istiyorsanız, gelinlik modeline karar vermeden önce, 2015 gelinlik trendleri ve modellerine göz atmanızı tavsiye ediyoruz.Yorumlar kapalı.