Genel

2015 Yılı Gelinlik Modası

Gelin adaylarının merakla beklediği 2015 yılı gelinlik modelleri tüm görkemiyle podyumlarda boy gösterdikçe bu senenin favori  gelinlik modelleri de adından söz ettirmeye başladı. Modayı yakından takip eden gelin adayları işte merakla beklediğiniz an geldi.

Bu yılın gelinlik modellerinin hepsi birbirinden şık ve zarif. Her vücut yapısına ve her zevke uygun gelinlik bulmak mümkün.
Geçen yıl yıldızı parlamaya başlayan vintage gelinlikler, bu senenin de favorileri arasındaki yerini koruyor. Tasarımcıların 50’li yıllardan ilham alarak tasarladıkları gelinlik modelleri farklı çizgileriyle dikkat çekiyor. Bazı tasarımcılar tarafından günümüze uyarlanan modern çizgilere sahip vintage gelinlikler ise görüntüleriyle insanı büyülüyor.
 Straplez gelinlikler güzel dekoltesini ortaya çıkarmaktan hoşlanan bayanların favori gelinlik modeli olması nedeni ile yine tasarımcıların koleksiyonunda genişçe yer bulmuş durumda.
Zirvedeki gelinlik modelleri arasında dantel gelinlikler bu yıl şaşırtıcı bir yükselişte. Dantel gelinliklerin bayanlara kattığı asil havanın keşfedilmesi sonucunda bu sezon askılı, uzun kollu, straplez ve daha birçok değişik şekillerde karşımıza çıkıyor.
Kuğu gibi olmak isteyen gelinler için kabarık gelinlikler V yaka ya da kayık yaka kesimleriyle podyumlarda en sık raslanan modeller arasında.
Gösterişi ve parıltıyı seven gelin adayları için omuz ve bel kısımları ışıltılı taşlarla süslü gelinlik modelleri mevcutken, sadelikten vazgeçmeyen gelinler için de baştan aşağıya tül ve dantelden tasarlanmış sade ama şık gelinlikler bulmak mümkün.
Her tasarımcının koleksiyonunda mutlaka bulunan V yaka gelinlikler özellikle bu yaz straplez gelinliklerle tatlı bir rekabete girişebilir gibi görünüyor.
 
 2015 yılı gelinlik modelleri gelin adaylarını seçim yapmak konusunda bir hayli zorlayacak kadar zengin seçeneklere sahip. Gelinlik seçiminde zevkiniz kadar vücut yapınızı da dikkate aldığınız taktirde müstakbel eşinizi güzelliğinizle ve zarafetinizle bir kez daha kendinize aşık edebilirsiniz.Yorumlar kapalı.